تفاوت چسب سیلیکون

چسب سیلیکون دارای انواع مختلفی می باشد که تفاوت آنها در میزان چسبندگی نرمی یا الاستیسیته و همچنین عدم تغییر رنگ در زمان طولانی و ضدباکتری بودن می باشد. شرکت برد باران تولیدکننده انواع چسب سیلیکون یا اکواریوم در ایران دستهبندی مناسبی جهت استفاده و نیاز کاربران ارائه داده است. این دسته بندی بصورت زیر میباشد:

1- چسب پل سیل که ارزان ترین چسب موجود در بازار میباشد و با کیفیت معمولی تولید میگردد که نیاز کاربران معمولی را کاملا برطرف کرده و با وزن 240 گرم ارائه میشود. این چسب بسیار پرکاربرد و هم چنین پر طرفدار است که محصول پرفروشی نیز میباشد.

2- چسب G3500B که دقیقا مشابه پل سیل میباشد و با وزن بیشتر تولید میشود که وزن آن 250 گرم میباشد.

3- G2500 که دارای چسبندگی بالاتر بوده و کیفیت بالایی دارد.

4- و اما بالاترین کیفیت چسب سیلیکون سیلتکس شرکت بردباران که دارای بالاترین چسبندگی بوده و سوپر سیلیکون میباشد. این چسب همچنین کاملا آنتی باکتریال بوده و مناسب استفاده در مکان های مرطوب میباشد که بدون تغییر رنگ و بالاترین میزان چسبندگی را داراست. از دیگر ویژگی های این چسب آنتی یوی بودن ان است که امکان استفاده در مکان های باز یا نور خورشید را نیز دارد.این محصول با محصولات ترکیه ای مقایسه میشود و تمام کاربران ما رضایت بالایی از کارکرد این چسب دارند.

شرکت برد باران با تجربه بالا و همچنین بازخورد هایی که از مشتریان خود دارد همواره در جهت بهبود کیفیت و رفع نیاز کاربران گام برداشته تا بتواند موجب رضایت مشتریان خود را فراهم آورد.


فروشگاه چسب سیلیکون فروش اینترنتی محصولات بردباران را در کل ایران انجام داده و ارسال روزانه این محصولات را در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد و همچنین محصولات را مستقیم از درب کارخانه ارسال نموده که بالاترین زمان انقاء را به مشتریان خود ارائه میکند.با تکشر از توجه شما عزیزان